Folie grzewcze vs maty grzewcze – Kielce i świętokrzyskie

Folie grzewcze a maty grzewcze gdzie tkwi różnica. Na co zwrócić uwagę? Co jest ważne dla inwestora? Odpowiadamy na te pytania

Folie grzewcze przeżywają wielki bum. Ich prostota oraz możliwości montażu sprawiają, że inwestorzy chętnie po nie sięgają. I tak jak w przypadku innych technik grzewczych i tu mamy do czynienia z różnymi ich rodzajami.

Na rynku, poza foliami grzewczymi zwanymi All-Coated oferowane są folie grzewcze typu drabinkowego, które również mają swoich zwolenników dzięki niższej cenie.

Wybór tylko pozornie tańszego rozwiązania może w perspektywie czasu okazać się błędnym oraz wygenerować niepotrzebne dodatkowe koszty. Wyższe zużycie energii na cele grzewcze, niższa o około 10% sprawność czy nieprzewidziane przestoje ze względu na pięciokrotnie krótszą żywotność i utratę wydajności.

Nagrzewanie foli, a ich efektywność.

W przypadku hoteli czy apartamentów na wynajem duże znaczenie ma szybkość nagrzewania pomieszczenia. Drabinkowe folie grzewcze nie są odporne na działanie wysokich temperatur, a 10-letnia żywotność szacowana przez producenta jest bardzo często sztucznie wydłużana przez importera/dystrybutora na jego (i poniekąd Inwestora) ryzyko.

Kiedy potrzebujemy pewnego systemu grzewczego, który ma nam służyć przez lata nie ma co iść na kompromis i oszczędności. Choć i tak inwestycja w folie grzewcze All-C jest jedną z najtańszych opcji systemów grzewczych na rynku. Musimy wybrać właśnie to rozwiązanie.

folie grzewcze

Powlekane folie grzewcze GREEN LEAF® typu ALL-C objęte nawet DOŻYWOTNIĄ* gwarancją sprawiają, że dokonujesz świadomego wyboru produktu typu PREMIUM, który daje Ci pełnię komfortu cieplnego oraz psychicznego.

*więcej informacji poprzez kontakt

.

Fotowoltaika Kielce - Synergia

Kontakt

Synergia
ul. J. N. Jeziorańskiego 121/63
25-432 Kielce

NIP: 6572170309

+48 698 454 913
biuro@synergiaenergia.pl

Menu

Strona główna
Fotowoltaika
Folie grzewcze
Pompy ciepła
Ładowarki samochodowe
Wiaty solarne
Blog
Kontakt

Przydatne linki

Mój prąd 3.0

Polityka prywatności
RODO

Nasz fan page
Instagram
LinkedIn

Call Now Button