Jak skorzystać z programu „Czyste Powietrze” na termomodernizację i uzyskać dofinansowanie?

Termomodernizacja z programem „Czyste Powietrze” – Jak uzyskać dofinansowanie?

Termomodernizacja to skuteczny sposób na poprawę efektywności energetycznej budynków. Dzięki programowi „Czyste Powietrze” możesz otrzymać dofinansowanie na modernizację swojego domu. W tym artykule dowiesz się, jak skorzystać z tego programu oraz jakie korzyści niesie za sobą współpraca z firmą Synergia z Kielc.

Co to jest program „Czyste Powietrze„?

Program „Czyste Powietrze” to inicjatywa mająca na celu poprawę jakości powietrza poprzez zmniejszenie emisji szkodliwych substancji pochodzących z ogrzewania budynków mieszkalnych. Program oferuje dofinansowanie na termomodernizację, wymianę źródeł ciepła oraz inne działania poprawiające efektywność energetyczną budynków.

Jakie korzyści daje termomodernizacja?

Termomodernizacja pozwala na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania, poprawę komfortu cieplnego w domu oraz zmniejszenie emisji CO2. Dodatkowo, dzięki dofinansowaniu z programu „Czyste Powietrze”, koszty inwestycji mogą być znacząco obniżone.

Jak uzyskać dofinansowanie na termomodernizację?

Aby uzyskać dofinansowanie z programu „Czyste Powietrze”, należy spełnić określone warunki oraz złożyć wniosek. Firma Synergia z Kielc oferuje kompleksową pomoc w przygotowaniu dokumentacji oraz doradztwo w zakresie wyboru najbardziej opłacalnych rozwiązań termomodernizacyjnych.

Obowiązkowa lista ZUM

Przypominamy, że od 14 czerwca 2024 r. dotacja z programu „Czyste Powietrze” na pompę ciepła, kocioł zgazowujący drewno lub kocioł na pellet może być udzielona tylko wtedy, gdy urządzenie wpisane jest na listę zielonych urządzeń i materiałów (lista ZUM dostępna jest pod linkiem: https://lista-zum.ios.edu.pl/). Szczegóły ws. zmian programu „Czyste Powietrze” od 22 kwietnia: https://czystepowietrze.gov.pl/media/informacje-prasowe/nowe-zasady-w-programie-czyste-powietrze

Obowiązkowy audyt energetyczny

Informujemy, że od 14 czerwca 2024 r. – w przypadku kupna i montażu pompy ciepła z dotacją z programu „Czyste Powietrze” – obowiązkowo należy wykonać audyt energetyczny. Można na to dostać dodatkową dotację do 1 200 zł. Szczegóły: https://czystepowietrze.gov.pl/wazne-komunikaty/lepsze

Dlaczego warto wybrać firmę Synergia?

Firma Synergia z Kielc to ekspert w dziedzinie termomodernizacji na terenie województwa świętokrzyskiego. Oferujemy:

  • Profesjonalne doradztwo i kompleksową obsługę
  • Pomoc w uzyskaniu dofinansowania z programu „Czyste Powietrze”
  • Doświadczony zespół specjalistów
  • Wysoką jakość usług i konkurencyjne ceny

Jakie usługi oferujemy?

Nasza oferta obejmuje:

  • Audyt energetyczny
  • Modernizację systemów grzewczych
  • Wymianę okien i drzwi
  • Izolację ścian, dachów i fundamentów
  • Instalację systemów wentylacyjnych z rekuperacją

Jak skontaktować się z nami?

Jeśli jesteś zainteresowany termomodernizacją i chcesz skorzystać z dofinansowania z programu „Czyste Powietrze”, skontaktuj się z nami:

Synergia Kielce, woj. świętokrzyskie

Call Now Button